, , ,

Liewood Canopy – Sandy

Liewood
Availability:

1 stok


Tendat Canopy mbi krevat janë një detaj i mrekullueshëm interieri e komoditeti për fëmijët, krijojnë një ambient të ngrohtë, i cili mbetet në kujtimet e fëmijërisë si një vend magjik ëndërrimesh.

Varja delikate e bën një dekor të përsosur për krevat ose për në cepin e lojrave. 

Disa detaje:

  • Përmasa: 200cm x 50ø
  • Materiali: Pambuk organik 100% OEKO-TEX® dhe unazë e hollë metalike që mban harkun e tendës
  • Vendosja: Kapet lehtësisht në tavan / Pesha shumë e lehtë, 3kg. / Pëlhura sistemohet në harkun e hollë të brendshëm.

14,500L

1 stok

Loading...
Përmasa 200 × 50 cm
Marka

Materiali

Pambuk organik 100%

Mirëmbajtja

Në lavatriçe me cikël të butë 30º max, pa zbardhues, mos e lini në ujë, në makinë tharëse me temperaturë të ulët, mos e hekurosni

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Liewood Canopy – Sandy”

There are no reviews yet.