Sold out!

Lidhëse Bishtalecash, Planete

Mimi & Lula
Availability:

S’ka stok


Yje e planete mbi bishatalecë! 

  • Seti përmban 4 lidhëse të ndryshme: dy planete në tonalitete të ndryshme, me unazat përreth (p.sh. Saturni) Toka, dhe një Yll
  • Lidhëset janë prej llastiku dhe përshtaten për flokë të dendur.

Ideale për çdo rast, për shkollë apo shëtitje. 

1,500L

Sold out!

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Lidhëse Bishtalecash, Planete”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…