,

Libri i vogël i lojës, Marius

Lilliputiens
Availability:

2 stok


Mosha: 6muaj

Përmasa: 10cm x 10cm

Ndiqni Mariusin, në udhëtimin e tij drej pyllit magjik për të takuar miqtë.

Libri është plot me aventura dhe supriza. Ky libër i butë stimulon shikimin, dëgjimin. Ka edhe një unazë të butë gome për të qetësuar mishrat e dhëmbëve.

Ideal për të luajtur kudo, edhe për t’u marrë në shëtitjet me karrocë.

Ka edhe një fjongo lidhëse.

***

Si e gjithë linja e lodrave të Lilliputiens, është e gjitha për t’u eksploruar! Me seli në Belgjikë, ekipi i Lilliuputiens dizenjon vet të gjithë personazhet e saj dhe zgjedhin më pas materialet të cilësi të lartë, mbushje polyester të pastër për pellushat, përdorin materiale e tekstura të ndryshme dhe interesante, për të tërhequr vëmendjen dhe stimuluar fëmijët. 

1,800L

2 stok

Loading...
Përmasa 10 × 10 × 2 cm
Mosha

Marka

Materiali

Polyester, pambuk, viskozë, mix

Mirmbajtja

Larje me dorë

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Libri i vogël i lojës, Marius”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…