Sold out!
, ,

Libri i vogël i lojës: Louise

Lilliputiens
Availability:

S’ka stok


Mosha: 6muaj

Përmasa: 10cm x 10cm

Ndiqni Louise, unicorn, në udhëtimin e saj drej pyllit magjik për të takuar miqtë e saj.

Libri është plot me aventura dhe supriza. Ky libër i butë stimulon shikimin, dëgjimin. Ka edhe një unazë të butë gome për të qetësuar mishrat e dhëmbëve.

Ideal për të luajtur kudo, edhe për t’u marrë në shëtitjet me karrocë.

Ka edhe një fjongo lidhëse.

 

***

Si e gjithë linja e lodrave të Lilliputiens, është e gjitha për t’u eksploruar! Produkte me cilësi të lartë, materiale interesante, design klasik. 

1,800L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Libri i vogël i lojës: Louise”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…