Sold out!
,

Libri i madh, Ujku dhe 7 kecat

Lilliputiens
Availability:

S’ka stok


Mosha: 18muaj

Përmasa: 30cm x 23cm

Fëmijët i adhurojnë përrallat, në veçanti kur mund të marrin pjesë! Në këtë libër prej cope, fëmijët duhet të ndihmojnë mamadhinë të kërkojë kecat e saj, duke hapur e mbyllur dritarëzat e librit (nyje, kopsa, butona…). Një ushtrim i vërtet për duart e vogla dhe aftësite motorike. 

Si e gjithë linja e lodrave të Lilliputiens, është e gjitha për t’u eksploruar! Produkte me cilësi të lartë, materiale interesante, design klasik. 

 

6,800L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Libri i madh, Ujku dhe 7 kecat”

There are no reviews yet.