-42%
, , ,

Libër me aktivtete – Puthje me Çésarin

Lilliputiens
Availability:

6 stok


Best Seller Alert

Mosha: 12muaj

Përmasa: 16cm x 16cm

Baby César shkon të flejë gjumë, por më parë puth të gjithë miqtë e tij. Kukulla me gisht César përqafon Albertin, George dhe Alice … dhe u thotë “natën e mirë!” Në fund, shkon tek mami dhe më pas shtrihet në krevatin e tij! Personalizoni faqen e fundit me foton e fëmijës suaj! Gjumë të ëmbël…

***

Si e gjithë linja e lodrave të Lilliputiens, është e gjitha për t’u eksploruar! Produkte me cilësi të lartë, materiale interesante, design klasik. Për më shumë, shihni detajet e produktit më poshtë.

 

1,800L 3,100L

6 stok

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Libër me aktivtete – Puthje me Çésarin”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…