-49%
, , , ,

Libri i madh i Kësulkuqes

Lilliputiens
Availability:

1 stok


Mosha: 18muaj

Përmasa: 52 x 31 cm

Vishini kukullës kësulën e kuqe dhe niqni tregimin klasik faqe pas faqe! Fëmijët do të angazhohen mrekullisht në këtë libër plot me aktivitete, deri në fund të historisë!

Një aktivitet i shkëlqyer mësimor!

***

Si e gjithë linja e lodrave të Lilliputiens, është e gjitha për t’u eksploruar! Produkte me cilësi të lartë, materiale interesante, design klasik. Për më shumë, shihni detajet e produktit më poshtë.

 

3,500L 6,800L

1 stok

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Libri i madh i Kësulkuqes”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…