-49%
, , , ,

Libri i madh i fermës – Jef

Lilliputiens
Availability:

3 stok


Mosha: 18muaj

Përmasa: 25 x 30 x 20 cm

Bëni një shëtitje me Jef dhe ktheni faqet për të zbuluar aventurat e tij në fermë. Me shportën e tij në dorë, Jef mbledh vezë nga koteci i  pulave, karrota e perimeve nga toka, si dhe frutat nga pemët. Ju mund t’i mblidhni bashkë me të! Më pas, vesh një bluzë prej leshi të marrë nga delja dhe niset në treg për të shitur tek lepurushi produktet e mbledhura nga ferma!

Një aktivitet i shkëlqyer mësimor!

***

Si e gjithë linja e lodrave të Lilliputiens, është e gjitha për t’u eksploruar! Produkte me cilësi të lartë, materiale interesante, design klasik. Për më shumë, shihni detajet e produktit më poshtë.

 

3,500L 6,800L

3 stok

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Libri i madh i fermës – Jef”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…