-49%
, , ,

Libri i madh i ditës, me një Lepurush!

Lilliputiens
Availability:

3 stok


Mosha: 18muaj

Përmasa, i mbyllur: 26cm x 26cm, i hapur  50cm.

Libri i madh i ditës përshkruan intinerarin e një ditë të zakonshme, me ngjyra dhe në formë interaktive. Me shume objekte të lëvizhshme, lepurushi i vogël kalon nga faqja në faqe, përgjatë ditës: zgjimi nga gjumi, ngrënia e mëngjesit, loja me shokët dhe aktivitete të tjera deri sa vjen ora për gjumin e mbrëmjes!

Një libër i rëndësishëm për të kuptuar sensin e kohës. Kur fëmijëve u shpjegohen etapat dhe sjelljet gjatë ditës, i jep atyre shumë siguri.

Libri përmban edhe një orë lodër, për të nisur e shpjeguar akrepat dhe orën!

***

Si e gjithë linja e lodrave të Lilliputiens, është e gjitha për t’u eksploruar! Produkte me cilësi të lartë, materiale interesante, design klasik.

3,500L 6,800L

3 stok

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Libri i madh i ditës, me një Lepurush!”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…