-42%
, , ,

Libër me aktivtete – Dentisti i vogël

Lilliputiens
Availability:

4 stok


Mosha: 12muaj

Përmasa: 16cm x 16cm

Lepuri Célestin i ndihmon miqtë e tij të lajnë dhëmbët. Dentisti ynë i vogël do të futet deri në nofullën e luanit, ai do t’i kontrollojë të gjithë. Kaloni nga faqja në faqe dhe mësoni çfarë të bëni për një shëndet të mirë të dhëmbëve. Një kukull gishti Célestin vjen bashkë me këtë libër, cili ka kaq shumë gjëra për të prekur dhe zbuluar.

***

Si e gjithë linja e lodrave të Lilliputiens, është e gjitha për t’u eksploruar! Produkte me cilësi të lartë, materiale interesante, design klasik. Për më shumë, shihni detajet e produktit më poshtë.

 

1,800L 3,100L

4 stok

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Libër me aktivtete – Dentisti i vogël”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…