-45% Sold out!
, , ,

Libër me aktivtete – Babi, ku je?

Lilliputiens
Availability:

S’ka stok


Best Seller Alert

Mosha: 9muaj

Përmasa: 20cm x 20cm

Zbuloni botën magjepse të tregimit me anë të këtij libri fantastik prej cope e me aktivitete. Me anën e kukullës së vogël, Marius-it, dhe ilustrimet me ngjyra, libri tregon aventurat e Marius-it në një mision shumë të veçantë për të gjetur babanë e tij. 

***

Si e gjithë linja e lodrave të Lilliputiens, është e gjitha për t’u eksploruar! Produkte me cilësi të lartë, materiale interesante, design klasik. Për më shumë, shihni detajet e produktit më poshtë.

 

2,300L 4,200L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Libër me aktivtete – Babi, ku je?”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…