Sold out!
,

Libri i madh i gjumit – Lepurushi

Lilliputiens
Availability:

S’ka stok


Mosha: 18muaj

Përmasa, i mbyllur: 26cm x 25cm

Gjumë të ëmbël lepursh! rrëfen ritualin e gjumit me ngjyra dhe ndërveprim. Me shumë objekte të lëvizshme, lepurushi i vogël kalon nga faqja në faqe nëpër hapat e rutinës së gjumit: shishja me qumësht, banja, pizhama, kukulla, puthjet dhe përkëdheljet përpara se të futet në krevat!

Një libër bazë për mësimin e vogëlushëve për kohën dhe rutinën!

***

Si e gjithë linja e lodrave të Lilliputiens, është e gjitha për t’u eksploruar! Produkte me cilësi të lartë, materiale interesante, design klasik. Për më shumë, shihni detajet e produktit më poshtë.

 

6,800L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Libri i madh i gjumit – Lepurushi”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…