-48%
, , , , ,

Pauleta kërkon zogjtë e saj!

Lilliputiens
Availability:

3 stok


Mosha: 18muaj

Përmasa: 28cm x 23cm

Ndihmoni Pauletën të zbulojë faqe pas faqe ku janë fshehur 5 zogjtë e saj!

Pauleta, vendoset në dorë, dhe tërheq të gjithë vëmendjen e fëmijës! Një libër shumë interaktiv, plot me aktivitete bashkëvepruese dhe kuriozitete mbi fermën.

Stimulon lojën së bashku, aftësi motorike, fjalorin, imagjinatën!

***

Si e gjithë linja e lodrave të Lilliputiens, është e gjitha për t’u eksploruar! Produkte me cilësi të lartë, materiale interesante, design klasik.

3,300L 6,300L

3 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pauleta kërkon zogjtë e saj!”

There are no reviews yet.