Sold out!

Libër Aktivitetesh – 123

Availability:

S’ka stok


Njihuni me numrat dhe format me këtë libër edukativ për t’u ngjyrosur. I mbushur me shokë-kafshë dhe objekte interesante për të ngjyrosur, i vogli juaj do të argëtohet duke mësuar!

  • Libri përmban 31 fletë me aktivitete
  • Mund ta kombinoni librin me bojra të trasha dhjami apo markers me ngjyra të ndezura

1,300L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Libër Aktivitetesh – 123”

There are no reviews yet.