, , ,

Les Perles – Arti Japonez

Djeco
Availability:

2 stok


Mosha: 8 – 14 vjeç

Duke ndjekur udhëzimet sipas ngjyrave, thurni fijet prej pambuku dhe shtoni bizhutë e vogla sipas nje stili tradicional arti japonez.

 

2,600L

2 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Materiali

Tekstil, Mix

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Les Perles – Arti Japonez”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…