Sold out!
, , ,

Les Perles – Byrzylyk me thurrje

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 7 vjeç

Krijoni byrzylykët me rruaza të vogla, duke thurrur rruazë pas rruaze, për të formuar designin tuaj të preferuar.

Krijimet tuaja mund t’ja dhuroni familjarëve apo miqve, si një kujtim i bukur!

Seti përmban:

  • Kuadratin mbajtës
  • Fije
  • Rruaza të vogla
  • Libër me modele të gatshme dhe udhëzime

2,400L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Les Perles – Byrzylyk me thurrje”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…