,

Lepurushi Sylvain, dy madhësi

Moulin Roty
Availability:

3 stok


Lepurushi Sylvain është veshur me paliçeta dhe ka vesh të gjatë. Ka një pamje të butë e të dashur, ideale për t’u miqësuar edhe me fëmijët shumë të vegjël.

Mund të zgjidhni nga dy madhësi: më të vogël 20cm ose të madh plot 56cm.

 

6,800L

Prioriteti:

Përmasa 20 cm
Marka

Masa Kids

,

Mirëmbajtja

Mund të lahet në lavatriçe me 30 gradë dhe cikël të butë.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Lepurushi Sylvain, dy madhësi”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…