, ,

Lepurushi, KS

Konges Slojd
Availability:

5 stok


Lepurshi më i butë, që mund të kenë fëmijët, i bëri prej 100% pambuk organik dhe mbushur me polyester të riciklueshme. 

Design-i minimalist dhe ngjyra e butë, e bënë një shok të përshatshëm në çdo kohë.

21 cm i gjatë

3,300L

5 stok

Përmasa 21 cm
Marka

Konges Slojd

Materiali

100% pambuk OEKOTex

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Lepurushi, KS”

There are no reviews yet.