, ,

Lepurushi i vogël, Dove

Kaloo

Lepurushi i vogël i bardhë është një dashuri me shikim të parë, dhe premton të bëhet një mik i bebushave, falë portretit të dashur, barkut të madh e të butë, këmishës prej nape dhe veshëve të gjatë të ilustruar. 

Vjen në një kuti të bukur dhuratë, poshtë së cilës ka hapësirë për një dedikim bebushit që do e marrë Justin.

Për këdo që ka një sy edhe tek çështjet mjedisore, pellushët e Kaloo janë mbushur me polyester të riciklueshme. 

Përmasat: 22 cm

***

Kaloo është një markë franceze 25 vjeçare. Është e njohur për stilin e saj të dashur e të sigurt për bebet e vogla, frymëzuar nga stili elegant francez. Është besnik i dizajneve të buta dhe aktiviteteve stimuluese, si edhe zgjedh sa më shumë materiale të ricikluara, për të pasuar një ambient të pastër tek brezat e ardhshëm. 

3,400L

Loading...
7,100L for 3 item(s)
Përmasa 22 cm
Marka

Mosha

Materiali

Micro-velvet dhe polyester

Mirëmbajtja

Në lavatriçe me 30 gradë; MOS përdorni zbutës, heqës njollash, zbardhues apo shtesa të tjera detergjentësh

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Lepurushi i vogël, Dove”

There are no reviews yet.