Sold out!
, ,

Lavatriçe Druri

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Lavatriçja do t’i shtohet skenarit të lojës fantastike imagjinare të fëmijëve.

Vjen e gjitha prej druri, me dyer dhe butona e kapak lëvizës.

CE-tested, në përputhje me standardin europian të sigurisë së lojrave të fëmijëve EN-71-1

Përmasa: 31 x 30 x 30 cm

10,500L

Sold out!

Përmasa 30 × 30 × 31 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Lavatriçe Druri”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…