,

Lapustila Brilliant Brush – Si furçë

OOLY
Availability:

2 stok


  • Teknika: Lapustila
  • E veçanta: Me majë të gjatë e të gjerë, ngjyrosin si furçë, për të shtuar rehatinë dhe kënaqësinë në ngjyrosje.
  • Seti përmban: 12

***

Mjetet kancelarike dhe artistike të OOLY vijnë si ylber ngjyrash! Ato janë dizenjuar për të gëzuar fëmijët në shkolla, fëmijët më të vegjël, që sapo kanë zbuluar dashurinë për ngjyrat e vizatimet, si edhe për çdo të rriturit në zyra & profesione! Zbuloni një koleksion të gëzueshëm me stilolapsa, ngjyra, markers, stickers, blloqe e fletore! Të gjitha ju ftojnë të krijoni e ëndërroni mbi tavolinën e punës! OOLY, Seriously Cute!

OOLY është rigoroz në çështjet e sigurisë dhe testimit të produkteve. Për më shumë mbi sigurinë dhe pastërtinë e produkteve OOLY, lexoni detajet më poshtë.

1,800L

2 stok

Loading...
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Lapustila Brilliant Brush – Si furçë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…