,

Lapustila Efekt Metallic – Gold & Silver

Availability:

6 stok


Lapustila të trashë dhe me majë të gjatë, me ngjyra karakteristike metalike. Me pigment të lartë, për çdo lloj letre me ngjyrë. Ideale për projekte shkolle apo shënime të përditshme.

  • Ngjyrat argjend, gold dhe rose gold, jeshile dhe blu;
  • Cilësia më e mirë nga Rico Design;
  • Seti përmban 6 lapustila.

1,800L

6 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Lapustila Efekt Metallic – Gold & Silver”

There are no reviews yet.