Sold out!

Lapustila Furçë 4mm – Rico Design

Availability:

S’ka stok


Lapustila të trashë dhe me majë të gjatë, për të shtuar rehatinë dhe kënaqësinë në ngjyrosje.

  • Ngjyrat e bukura dhe cilësia më e mirë nga Rico Design.
  • Seti përmban 12 lapustila

1,400L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Lapustila Furçë 4mm – Rico Design”

There are no reviews yet.