Sold out!
,

Lapsa me Ngjyra – Fshihen totalisht

Availability:

S’ka stok


  • Teknika: Lapsa me ngjyra
  • E veçanta: Quhen ndryshe “të pagabueshmit”, sepse ngjyrosja me lapsat e pagabueshëm fshihet si me magji. Mund t’i jepni forma shenjës së fshirë ose thjesht ta fshini për të rifilluar
  • Seti përmban: 12 lapsa me gomë

 

***

Mjetet kancelarike dhe artistike të OOLY vijnë si ylber ngjyrash! Ato janë dizenjuar për të gëzuar fëmijët në shkolla, fëmijët më të vegjël, që sapo kanë zbuluar dashurinë për ngjyrat e vizatimet, si edhe për çdo të rriturit në zyra & profesione! Zbuloni një koleksion të gëzueshëm me stilolapsa, ngjyra, markers, stickers, blloqe e fletore! Të gjitha ju ftojnë të krijoni e ëndërroni mbi tavolinën e punës! OOLY, Seriously Cute!

OOLY është rigoroz në çështjet e sigurisë dhe testimit të produkteve. Për më shumë mbi sigurinë dhe pastërtinë e produkteve OOLY, lexoni detajet më poshtë.

1,520L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Lapsa me Ngjyra – Fshihen totalisht”

There are no reviews yet.