,

Lapsa me Ngjyra – 2 Anë Ngjyrash

Availability:

3 stok


  • Teknika: Laps, me ngjyra
  • E veçanta: Çdo laps ka dy ngjyra, që janë plotësuese të njëra tjetrës, që sjellin nuanca të përafërta dhe ju ndihmon në vazhdimin artistik të krijimit. Thjesht ndërroni anën e lapsit.
  • Seti përmban: 12 lapsa, 24 ngjyra

 

***

Mjetet kancelarike dhe artistike të OOLY vijnë si ylber ngjyrash! Ato janë dizenjuar për të gëzuar fëmijët në shkolla, fëmijët më të vegjël, që sapo kanë zbuluar dashurinë për ngjyrat e vizatimet, si edhe për çdo të rriturit në zyra & profesione! Zbuloni një koleksion të gëzueshëm me stilolapsa, ngjyra, markers, stickers, blloqe e fletore! Të gjitha ju ftojnë të krijoni e ëndërroni mbi tavolinën e punës! OOLY, Seriously Cute!

OOLY është rigoroz në çështjet e sigurisë dhe testimit të produkteve. Për më shumë mbi sigurinë dhe pastërtinë e produkteve OOLY, lexoni detajet më poshtë.

1,520L

3 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Lapsa me Ngjyra – 2 Anë Ngjyrash”

There are no reviews yet.