Kuzhina Lila, Djeco

Djeco
Availability:

2 stok


Mosha: 3 vj

Është koha e gatimit! Kjo kuzhinë e vogël prej druri do të kënaq djem dhe vajza nga 3 vjeç (edhe më shpejt)! E pajisur plotësisht: një furrë që hapet në pjesën e përparme, soba me butona, një tigan, një tigan me kapak, enë kuzhine, një peshqir çaji dhe një kripore dhe piper! Ka edhe një orë dekorative për të kontrolluar kohën e gatimit!

Lojrat me role nxisin imagjinatën dhe është provuar të jenë një aktivitet i shkëlqyer social, përveçse argëtues. 

11,200L

2 stok

Loading...
Përmasa 70 × 38 × 25 cm
Mosha

Marka

Materiali

Dru, mix

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuzhina Lila, Djeco”

There are no reviews yet.