, , ,

Kutia e Muzikës – Friends Melody

Djeco
Availability:

2 stok


Mosha: + 12 muaj

Kurdisni kutinë e muzikës dhe shihni sesi rrotullohen në kërcim harmonik dy personazhet! 

Nuk ka nevojë për bateri.

Materiali: Dru

3,200L

2 stok

Loading...
Përmasa 12 × 11 cm
Marka

Materiali

Dru, FSC

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kutia e Muzikës – Friends Melody”

There are no reviews yet.