Sold out!
, ,

Kuti ushqimi – Inoks, Pika Blu

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Kuti ushqimi simpatike, pa asnjë pjesë plastike.

Jetë gjatë dhe plot hapësirë, ideale për përdorim të përditshëm, për të ruajtur ushqimet e freskta, me aromën e tyre dhe pa asnjë kompromis në shije, që mund të vijë nga përdorimi i kutive plastike.

Ideale për çdo udhëtim e për t’u marrë me vete në shkollë e kopsht!

  • 100% Stainless;
  • Me ndarje të brendshme;
  • Lahet me dorë;
  • Jo në mikrovalë;
  • L:17 x D: 12 x H: 7.5cm

4,800L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuti ushqimi – Inoks, Pika Blu”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…