, , , ,

Kuti Muzike – Cherry

Konges Slojd
Availability:

6 stok


Kuti muzike e veshur me pëlhurë të plotë pambuku, me qershitë printuar dhe me sirtar, për të ruajtur bizhuteri e kujtime të vogla. 

Brenda është një pasqyrë katrore dhe një balerinë, që rrotullohet teksa luan “Liqeni i Mjelmave”. 

Përmasat: 15 x 13 x 9cm

5,800L

6 stok

Përmasa 15 × 13 × 9 cm
Marka

Konges Slojd

Materiali

Karton, pambuk

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM.
EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Ngjyra

E bardhë

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuti Muzike – Cherry”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…