Kuletë me 2 ndarje – Land

JoJo Factory
Availability:

1 stok


  • Për klasat e para
  • Mosha: 6 vjeç 

Kuletë me 2 xhepa për kancelarinë e shkollës, me ngjyra të buta.

Shumë e fortë, destinuar për përdorim afatgjatë, bërë nga poplyester e riciklueshme dhe e cilësisë së parë.  

  • Vjen paketuar në një çantë të lehtë pambuku, të ripërdorshme.
  • Përmasa: 22cm x 8cm x 5cm
  • E papërshkueshme nga uji
  • Dizenjuar në Francë

 

2,800L

1 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuletë me 2 ndarje – Land”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…