-66%
, ,

Kuletë e madhe – Peter Rabbit

Petit Jour Paris
Availability:

5 stok


Kuletë e madhe shumë-përdorimshe, me lepurushin Peter, një personazh klasik anglez i përrallave për fëmijë. 

    • Përmasa 23 x 17 cm
    • Mund të përdoret për lapsa dhe kancelarinë e shkollës, për sende personale në çante apo në dhomë e gjumit.
    • Veshje e jashtme me shkëlqim dhe kundra lagështirës

***

Për standardet e cilësisë dhe sigurisë shihni Detaje rreth produktit më poshtë. 

 

550L 1,600L

5 stok

Loading...

Siguria e produkteve të Petit Jour

Të gjitha produktet e Petit Jour mund të gjurmohen me anë të shenjave të gdhendura mbi to.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuletë e madhe – Peter Rabbit”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…