, , ,

Kuba Silikoni – Quarry Blue

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Mosha: 6 muaj

Kuba prej silikoni kanë ngjyra të qeta dhe kanë figurina të vogla në çdo faqe. Janë shumë përdorimëshe:

  • Zhvillojnë aftësitë motorrike fine
  • Falin një përvojë sensoriale shumë të nevojshme për fëmijët.
  • Janë një kënaqësi për t’u prekur
  • Çdo kub ka vrima të vogla sipër për të krijuar “shiun” kur luajnë me to në ujë (pishinë, vaskë)
  • Mund të kafshohet (të sigurta për ekslorimin me gojë nga bebet)
  • 100% silikon i pastër i cilësisë më të lartë, garantuar nga Konges Sløjd
  • Seti përmban: 5 kuba

Dizajni origjinal nga Konges Sløjd.

5,600L

2 stok

Loading...
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuba Silikoni – Quarry Blue”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…