-36%
, , , , , ,

Kuba – 1 në 10

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Mosha: 12 muaj

Kuba kartoni me 10 copë, për formim, mësimin e numërave dhe madhësive.

Dizajni origjinal nga Konges Sløjd.

2,100L 3,300L

2 stok

Loading...
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuba – 1 në 10”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…