, ,

Krijoni një Fashion Show!

Djeco
Availability:

4 stok


Mosha: 9-15 vjeç

Një studio e projektuar dhe e drejtuar nga një artist, i cili je ti!

Përmban: Seti prej 8 lapustilash me ngjyra, 2 fletë modele veshjesh për të kopjuar/frymëzuar, 2 fletë stickers, 7 fletë rrobash për të prerë dhe ngjyrosur, 32 modele për të veshur dhe kompozuar, broshurë udhëzimesh

3,000L

4 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Krijoni një Fashion Show!”

There are no reviews yet.