-51%
, , ,

Krijoni me rrathët magjik!

Djeco
Availability:

3 stok


Mosha: 3-6 vjeç 

Magji: ngjyrat përzihen së bashku.

4 figura të bukura për të kompozuar me rrathë me ngjyra, që fëmijët mund të përsërisin sa herë të dëshirojnë!

Një aktivitet i shkëlyqer e origjinal nga Djeco për shumë të rinj.

Rrathët mund të ripozicionohen dhe fëmijët fitojnë aftësi të shkëlqyera motorike duke vendosur copa me madhësi të ndryshme për të përfunduar një ilustrim.

Seti përmban 4 sfonde dhe 30 rrathë të ripozicionueshëm.

Krijuar nga Barbouille

980L 2,000L

3 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Krijoni me rrathët magjik!”

There are no reviews yet.