, ,

Botë krijimesh – Me kafshët

Djeco

Mosha: 3-6 vjeç

Një set i ri fantastik nga Djeco për të ngjyrosur dhe ngjitur!

10 fletë me ilustrime shumë të bukura kafshësh dhe natyrës për t’u ngjyrosur! Hiqini më pas nga fleta dhe ngjitini- krijoni me to histori, ilustrime apo librin tuaj të animuar!

Seti ju ndihmon me të gjitha këto! Përmban 6 sfonde me tema të ndryshme, 10 fletë për t’u ngjyrosur me ilustrime, 4 bojra dhjami me 8 ngjyra, një ngjitës dhe një broshurë me ngjyra për ide dhe frymëzim!

Krijuar nga Edouard Manceau

2,800L

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Botë krijimesh – Me kafshët”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…