, , ,

Krijoni Piratë – 3D

Djeco
Availability:

10 stok


Mosha: 3-6 vjeç 

  • Hapi 1: Ndërtoni 4 figurina prej letre me piratë
  • Hapi 2: Argëtohuni më pas me stickers të transferueshme duke kompozuar, dekoruar dhe dhënë një personalitet secilës prej tyre.

Një botë e tërë vjen në jetë dhe është koha për të luajtur me lodrën tuaj!

Figurat janë me lartësi rreth 15 cm.

Përfshihen udhëzime të plota me ngjyra.

1,600L

10 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Krijoni Piratë – 3D”

There are no reviews yet.