, ,

Krijoni Fustanet – Epoka Klasike

Djeco
Availability:

2 stok


Mosha: 9-15 vjeç

Teknika: Bojra ujë dhe lapustila

Ngjyrosni dhe mësoni 13 veshje nga historia!

Ky aktivitet argëtues dhe krijues është gjithashtu një vështrim i modës nëpër epoka, nga kohërat mesjetare deri në vitet 1950.

Përfshinë 4 lapustila me ngjyra, 1 set me bojra ujë, 13 veshje, 1 udhëzues hap pas hapi me ngjyra

3,200L

2 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Krijoni Fustanet – Epoka Klasike”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…