Sold out!
, ,

Krevati nën çati!

Childhome
Availability:

S’ka stok


Poetik dhe lozonjar, krevati nën çati bëhet strehëza e preferuar për të fjetur gjatë natës ose për të luajtur e lexuar gjatë ditës!

Shtojini dhe personalizojeni me elementë dekori, si flamuj, shiritë me drita apo jastëkë!

Në detaje:

  • Përfshihet: Struktura e krevatit me çatinë, anësorja e gjatë, 2 anësore të shkurtra për sigurinë e fëmijëve më të vegjël, baza e dyshekut.
  • Për dyshek: 70×140 cm (nuk përfshihet, mund t’i shtohet më vete)
  • Përmasat e krevatit: Gjatësi 160 x Gjerësi 87.3 x Lartësia bashkë me çatinë 165 cm
  • Materiali: E gjithë struktura e krevatit dhe baza e dyshekut janë dru masiv, çatia MDF
  • Prodhuar në Belgjikë nga Childhome, sipas standardid EN 716:2017
  • Montimi: “Me forcat e tua”, sipas librit të udhëzimeve! Vështirësia: mesatare!

65,800L

Sold out!

Përmasa 140 × 70 cm
Marka

Ngjyra

Materiali

Dru, MDF

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Krevati nën çati!”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…