, ,

Krevat Cot 97 White Natural, 60×120

Childhome
Availability:

1 stok


Krevat druri, për dyshek 60x120cm.

Një krevat i ri dhe elegant nga Chldhome. Nga të 4 anët rrethuar me shufra të holla ngjyrë natyrale druri, konturuar me ngjyrë të bardhë, për një pamje të ngrohtë.

Dizajni i ri nuk tregon asnjë nga vidat e montimit.

Ka 4 rrota të vogla të përfshira.

Dysheku mund të vendoset në 3 nivele lartësie, sipas moshës së fëmijës.

Në përputhje me EN 716:2017
Përmasat e jashtme: 126 x 66 x 82H

28,500L

1 stok

Loading...
Compare
45,700L for 2 item(s)
Përmasa 128 × 66 × 82 cm
Marka

Materiali

Dru, MDF

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Krevat Cot 97 White Natural, 60×120”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…