Sold out!
, ,

Krevat – Lalande White 60×120

Childhome
Availability:

S’ka stok


Krevat klasik për fëmijë nga Childhome, elegant dhe i përsosur në detaje. 

  • Përmasa standard 60x120cm;
  • Me 3 nivele;
  • Materiali Dru & MDF;
  • Prodhuar Antwerp, Belgjikë
  • Mund të shtohet dysheku, i dizenjuar posaçërisht për të sapolindur: Duo Kokos. Për të gjitha blerjet e dyshekut së bashku me krevatin, dysheku vjen me 20% ulje nga çmimi në web. Na kontaktoni për tju sjellë përmbledhjen e faturës suaj me çmimin e reduktuar. 

52,000L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Krevat – Lalande White 60×120”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…