Sold out!
, , ,

Krevat 60×120, Loft White

Quax
Availability:

S’ka stok


Krevat dru ah & MDF, për dyshek 60x120cm.

Desgin i freskët dhe klasik i bardhë, për çdo interier.

Dysheku mund të vendoset në 3 nivele lartësie, sipas moshës së fëmijës.

Kombinohet me komodinën Loft White.

Në përputhje me EN 716:2017
Përmasat e jashtme: 124 x 65 x 95L cm

36,600L

Sold out!

Përmasa 125 × 65 × 95 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Krevat 60×120, Loft White”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…