,

Krahë noti, Kali i Detit

SunnyLife
Availability:

4 stok


  • Mosha: 3 vjeç

Sunnykids i bën pushimet më të lehta me krahëzat e notit me material cilësor PVC, rezistente ndër vite pushimesh vere dhe pa toksina!

Këto rahëza kanë një kal deti të bardhë, i cili është në fakt kal deti unicorn!

Dizenjuar me formë komode, për liri gjatë notit dhe lojës në ujë.

  • Pesha Max. pesha: 30 kg
  • Përmasa e secilës krahëz 16 x 22 x 15 cm
  • Materiali: PVC e qëndrueshme 0. 18 mm
  • Jo ​​toksike, PVC pa Phthalate 

***

Lilú Kids është rishitës i autorizuar i produkteve origjinale nga Sunnylife Australia. 

2,100L

4 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Krahë noti, Kali i Detit”

There are no reviews yet.