,

Krahët e Zanës, me yje – Teal

Mimi & Lula
Availability:

6 stok


Futuni në një botë përrallash me krahët e zanës. Në një ngjyrë të lehtë  dhe yje të artë me shkëlqim, krahët janë një dhuratë perfekte !

  • 38cm diametër
  • Vishen me shiritë elastik

2,700L

6 stok

Marka

Mimi & Lula

Ngjyra

Blue Navy

Materiali

100%PLYESTER(WOVEN)

Mirëmbajtja

Pastrimi vetëm me leckë të lagur

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Krahët e Zanës, me yje – Teal”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…