Sold out!

Krahë noti, Mon Amour – KS

Availability:

S’ka stok


Linja e aksesorëve luksozë të plazhit nga Konges Slojd! Me design të freskët, elegant dhe të forta!

  • Krahëzat komode dhe simpatike për fëmijët 3 vjeç!
  • Të çertifikuara sipas standardeve të KE EN-71-1, 0 toksina dhe 0 Phthalate. 

2,600L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Krahë noti, Mon Amour – KS”

There are no reviews yet.