,

Koshi Teddy Off White – Medium

Childhome
Availability:

6 stok


Koshi i lojrave, rrobave dhe sendeve të tjera të dhomës, veshur i gjithë prej pellushi! Bashkë me veshët dhe ngjyrën e butë të bardhë, ngjan si arush për t’i dhënë edhe më shumë gëzim e ngrohtësi dhomës!

Përmasa Medium: 30x30x30cm 

  • Ka veshje të brendshme, që mund të pastrohet me pecetë të njomë;
  • Kini kujdes, mos e vendosni koshin mbi sipërfaqe të ashpra apo në kontakt me objekte të mprehta, për të ruajtur gjatë pellushin.

3,500L

6 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Koshi Teddy Off White – Medium”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…