,

Koshi Teddy Off White – Large

Childhome
Availability:

4 stok


Koshi i lojrave, rrobave dhe sendeve të tjera të dhomës, veshur i gjithë prej pellushi! Bashkë me veshët dhe ngjyrën e bardhë, ngjan si arush për t’i dhënë edhe më shumë gëzim e ngrohtësi dhomës!

Përmasa Large: 40x40x40cm 

  • Ka veshje të brendshme, që mund të pastrohet me pecetë të njomë;
  • Kini kujdes, mos e vendosni koshin mbi sipërfaqe të ashpra apo në kontakt me objekte të mprehta, për të ruajtur gjatë pellushin.

4,200L

4 stok

Loading...
Compare
Përmasa 40 × 40 × 40 cm
Marka

Ngjyra

Materiali

100% Polyester

Mirmbajtja

Nuk lahet ne lavatrice – Pastrojeni me lecke te njome dhe leri menjehere te thahet

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Koshi Teddy Off White – Large”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…