,

Koshi Teddy Bear – Small

Childhome
Availability:

8 stok


Koshi i vogël për aksesorë në dhomë apo mbi tavolinën e ndërrimit të bebit, veshur i gjithi prej pellushi! Bashkë me veshët dhe ngjyrën e butë ngjan si arush, për t’i dhënë edhe më shumë gëzim e ngrohtësi dhomës!

Përmasa: 25x20x20 cm 

  • Ka veshje të brendshme, që mund të pastrohet me pecetë të njomë;
  • Kini kujdes, mos e vendosni koshin mbi sipërfaqe të ashpra apo në kontakt me objekte të mprehta – ndihmon për ta ruajtur sa më gjatë pellushin!

3,120L

8 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Koshi Teddy Bear – Small”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…