Kosh për biçikleta

Egmont Toys
Availability:

4 stok


Kosh për biçikleta fëmijësh prej kashte.

Me kapëset praktike, mund të vendoset dhe zhvendoset lehtësisht në biçikletë.

2,800L

4 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kosh për biçikleta”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…