Sold out!
,

Kosh i madh 40cm – Qershi

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


VJEN SHUME SHPEJT – MUNDET TE PARAPOROSITET

Koshi jonë me qershi të vogla është prej pambuku (100% organik) dhe 40cm i lartë!

Kjo e bën perfekte për të mbajtur rroba, lojra dhe organizon çdo aksesor tjetër në dhomë e lojës, e gjumit apo në tualet!

  • Lajm i mirë! Mund të lahet në lavatriçe (shih udhëzimet e mirëmbajtjes)!
  • Sipërfaqja e koshit është e papërshkueshme nga uji!
  • Përmasa: bazamenti 26×26, lartësia 40cm
  • Përshtatet lehtë në çdo dhomë falë designit modern.

5,500L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kosh i madh 40cm – Qershi”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…